WordPress Teşekkür Eklentisi

Bugün sizlere WordPress teşekkür eklentisi tanıtımını yapmak istiyorum. Verilen emeklerin takdir edilmesi, teşekkür edilmesi çok güzel bir olay. Bunu düşünen kod yazarı arkadaşlar sizler için güzel bir eklenti oluşturmuşlar.

WordPress teşekkür eklentisinin amacı, blogumuza yazdığımız her tekil yazı sonuna teşekkür butona ekleyerek ziyaretçinin beğenisini ölçmektir.
Kendi blogumda da kullandığım bu eklentiyi, yazının sağ alt kısmında görebilmektesiniz.

Admin panelinden Ayarlar > Thanks CB sekmesine girerek bir takım ayarlamalar yapmanız mümkün.

Ben yukarıdaki ayarları kullanıyorum. Kendi kişisel zevkinize göre düzenlemeler yapabilirsiniz.

[download id=”52″] (rar şifresi : www.bekirkurt.com.tr)

WordPress eklenti kurulumu hakkında yeterli bilginiz yoksa WordPress Eklenti Kurulumu isimli makalemi okuyunuz.

4 Replies to “WordPress Teşekkür Eklentisi”

  1. Eklentiyi bende konu altında kullanıyorum. Fakat benzer konular alanı ile çakışması yüzünden hoş gözükmüyor. Teşekkürler butonunun konumunu nasıl değiştirebilirim. Sizdeki gibi konuların en altında alt sağ köşede yer almasını istiyorum. Bu işlemi nasıl yapabilirim. WP ile yeni tanıştım. Bu yüzden biraz acemi sayılırım. Yardımcı olursanız sevinirim.

    1. Eklentinin tanımını yaparken yazı altına eklediğim bir resim var. Tüm ayarlarım o resimde yazdığı gibi. Bunun dışında bir ayar yapmadım. Aynı ayarları yaparsanız aynı görüntüye ulaşabilirsiniz.

  2. Add style to the div: Bölümündeki yerde left Yazıyormuş Sorunda Burdan Kaynak nanıyormuş Ben O Bölüm standartırdiye Dikkate Almamıştım Kusurabakmayın Oysaki siz O Bölümü makalenizde Yer Vermişsiniz Ama Ben O Kısmı Dikkate Almamıştım Herhalde Acemilikten Kaynaklanıyor 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir